מכשירי שמיעה של חברת SIEMENS

מכשירי שמיעה סימנס המומחה בשיקום השמיעה כבר מעל 130 שנה

מכשירי השמיעה של חברת SIEMENS מעוצבים בצורה חדשנית, אסטטית ונוחה מאוד לשימוש. הניסיון של החברה והחדשנות המדעית, מעניק לSIEMENS את המקום הראשון בין יצרניות מכשירי השמיעה בעולם

ארץ ייצור: גרמניה

מכשירי שמיעה של SIEMENS

בשוק מכשירי השמיעה, הטכנולוגיה ללא ספק עומדת בשירות הנוחות. מכשירי שמיעה ועזרים חדישים מפותחים כל העת, ומספקים פתרונות מקיפים יותר, מותאמים יותר ונוחים יותר לשימוש. בין החברות הבולטות בייצור מכשירי שמיעה מסוגים שונים ניתן למצוא את חברת SIEMENS, המייצרת ומפתחת מוצרים אודיולוגיים ומכשירי שמיעה מזה מעל 130 שנים.

 

אחת הסיבות המרכזיות בשלהן נחשבת חברת SIEMENS פורצת דרך בתחום הייצור של מכשירי השמיעה היא צוות המחקר והפיתוח של החברה, המשקיעה משאבים רבים בשימוש בטכנולוגיות חדישות ושמירת מותגי מכשירי השמיעה מבית החברה בחזית הטכנולוגיה. כך, מכשירי שמיעה מבית SIEMENS הם בעלי מוניטין של אמינות, איכות וחדשנות.

 

SIEMENS מייצרת מגוון נרחב של מכשירי שמיעה ועזרים. בשנת 2015 הופרדה חטיבת מוצרי האודיו לוגיה משאר פעילות החברה והפכה מותג בפני עצמה – Signia. בתחילת שנת 2019 התאחדה חטיבת SIGNIA מבית SIEMENS עם חטיבת האודיו לוגיה מבית Lynge הדנית, לייצור מכשירי שמיעה מתקדמים.

 

מכשירי שמיעה ועזרים מבית SIEMENS

חברת SIEMENS מייצרת מגוון נרחב של מכשירי שמיעה, ביניהם כאלה המותאמים לאוכלוסיות מיוחדות, כמו תינוקות וילדים. החברה מייצרת מכשירים מסוג מאחורי האוזן (BTE) או בתוך האוזן (ITC, CIC, IIC) – הידועים באסתטיקה ובמינימליזם שלהם. הנה כמה מדגמי מכשירי השמיעה מבית SIEMENS:

 

  • ACE – מכשיר המותקן בתוך התעלה (RIC) ברמת טכנולוגיה מתקדמת
  • MOVEMENT – מכשיר שמיעה מאחורי האוזן (BTE) בטכנולוגיית 5px
  • Insio – מותג מכשירי שמיעה שניתן להרכיב באוזן, בתעלה, לחלוטין בתעלה (CIC) או באופן בלתי ניראה בתעלה (IIC)
  • אוריון – מותג מכשירי שמיעה שניתן להרכיב מאחורי האוזן, בתעלה, לחלוטין בתעלה (CIC) או במקלט מיניאטורי בתוך התעלה (RIC)

SIEMENS עושה שימוש בטכנולוגיה חדשנית בשם TeleCare המאפשרת שידור מצב מכשיר השמיעה בענן, וביצוע תהליכי התאמה, בקרה ותחזוקה של המכשיר מרחוק במקרים מסויימים.

מבין כלל מכשירי השמיעה המוצעים מטעם חברת SIEMENS, כדאי להזכיר את המכשיר המהפכני סילק (Silk – משי). מדובר במכשיר הקטן בעולם, הדורש התאמות מינימאליות ומאפשר חוויית שמיעה באיכות גבוהה במיוחד. התאמת המכשיר קלה ונוחה, והמכשיר הממוקם בתוך האוזן הוא רך ואינו יוצר תחושת אי נוחות.

SIEMENS Silk
המכשיר המהפכני – מכשיר הזעיר בעולם . המכשיר מוסתר, יושב באוזן ,נסתר סופר רך ונוח. מכשיר פונקציות המתקדמות ביותר להפחתת קולות לא רצויים ורעשי רקע. בזכות הטכנולוגיה המתקדמת והמנגנונים המיוחדים תוכלו לקבל צליל בהיר וצלול היכן...

חברות ומכוני שמיעה המשווקים מכשירי שמיעה מבית SIEMENS

בארץ עשרות מכוני שמיעה מתמחים, המציעים מגוון סוגים של מכשירי שמיעה, ביניהם גם את אלה מהמותג SIGNIA מבית SIEMENS. טווחי המחירים משתנים, ומרבית מכשירי השמיעה מגיעים בצירוף התאמה, ליווי מקצועי בתחילת השימוש, תחזוקה ואחריות במידת הצורך.

 

גם מבין מגוון המוצרים מבית SIEMENS, חשוב לבחור ולבצע התאמה מקצועית של מכשיר השמיעה הנבחר למטופל. החברה מייצרת מגוון מכשירי שמיעה – מהם בתוך האוזן או מחוץ לה – והבחירה במכשיר שמיעה כזה או אחר תשפיע על איכות השימוש, התחזוקה וההתאמות שיידרשו, שביעות הרצון של המטופל מן המכשיר והשיפור באיכות החיים.

להתייעצות עם מומחה

צרו עימנו קשר טלפוני:

או השאירו שם וטלפון ונחזור אליכם בהקדם:

תודה! הפניה שלך התקבלה בהצלחה