מכשירי שמיעה של חברת Starkey

כוכב עולה בתחום מכשירי השמיעה

ארץ ייצור: ארה"ב

מכשירי שמיעה מבית Starkey מתחרים בהצלחה מול דגמים מובילים של חברות ענק בתחום. לחברה מספר דגמים מצומצם יחסית אולם ניכר היטב שכל מוצר עשה דרך ארוכה עד שהפך ראוי בעיניי קברניטי החברה להיות מוצע ללקוחות מקרב קהל הלוקים בשמיעתם בכל רחבי העולם.


Starkey היא חברה אמריקנית שהוקמה בשנות השישים. כיום היא חברה גדולה ומבוססת אך רחוקה מלהיות קונצרן ענק כמו יצרני מכשירי שמיעה מתחרים דוגמת Demant, ו –Hansaton. המוצרים האיכותיים שהחברה משיקה דרך קבע מוכיחים שהם יודעים לרתום את קדמת הטכנולוגיה והחידושים באמריקה לטובת ציבור גדול המתמודדים עם ליקויי שמיעה שונים.

Starkey Muse 2000
טכנולוגיה מתקדמת להנמכת רעשים נהנים משמיעה צלולה ובהירה בעבודה, בפגישה או בכל מקום שתבחרו הודות למנגנונים מיוחדים במכשיר. מותאם לאוהבי המוזיקה -חווית האזנה ברמה גבוהה  מכשיר המגיעה בכמה תצורות על מנת שתרגישו אתם נוח בכל מקום...

Starkey מזמינים כל מי ששוקל לרכוש מכשיר שמיעה מתוצרתם לפגישה אצל מומחה מטעמם כך שניתן יהיה להתאים עבור כל משתמש מכשיר הנותן מענה מיטבי לצרכים ומאפיינים ייחודיים. באתר החברה מפורטים יתרונות רבים ומגוונים של מכשירי השמיעה החדשים שלהם. בנוסף ניכר שחשוב לקברניטי החברה לעודד את מי שמשתמשים במכשיר שמיעה Starkey להפיק ממנו את המרב, לא רק מבחינת איכות השמיעה אלא גם מבחינת תרומה לאיכות החיים בכלל. כך למשל החברה מוסרת מידע מועיל ומדרבן אודות הקשר בין שיפור בשמיעה לשיפור הבריאות הנפשית והפיסית.

 

מכשירי שמיעה מבית Starkey עשויים להתאים לקהל גדול ומגוון מבין מי ששמיעתם לקויה אבל נראה שבחברה שמים דגש על קהל מבוגר, אנשים בגיל העמידה המגלים ששמיעתם נחלשת ומופתעים מכמה תועלת הם יכולים להפיק ממכשיר שמיעה מעולה.

להתייעצות עם מומחה

צרו עימנו קשר טלפוני:

או השאירו שם וטלפון ונחזור אליכם בהקדם:

תודה! הפניה שלך התקבלה בהצלחה