מכשירי שמיעה של חברת Bernafon

מכשירי שמיעה באיכות שוויצרית

ארץ ייצור: שוויץ

ממש כמו Oticon גם Bernafon היא חברת בת של Demant הפועלת באופן עצמאי מחברת האם (Indipendant business unit). אם בOticon- הכוונה הייתה לרתום הנדסה הולנדית הרי שעם Bernafon השאיפה היא לתכנן ולייצר מכשירי שמיעה פורצי דרך בדיוק ואיכות שוויצריים, מוצר מושלם, ללא פשרות. הסלוגן של Bernafon מבטיח "שמיעה טובה יותר עם עזרי שמיעה של Bernafon" ("better hearing with Bernafon hearing aids").


המשווקים של מכשירי שמיעה מבית Bernafon מבטיחים "צלילים טבעיים גם בסביבות רוויות קולות ורעשים", יכולת הבנה אופטימלית של דיבור אנושי, חיבורי Wi-fi ויכולות התממשקות מתקדמות להתקני אודיו חיצוניים ועוד. ההצלחה המתמשכת של החברה מעידה על כך שההבטחות השיווקיות אינן מופרכות ואפילו לא מוגזמות. עשרות אלפי אנשים ששמיעתם לקויה מפיקים תועלת עצומה משימוש במכשירי השמיעה המתקדמים מבית Bernafon. נראה שהאיכות השוויצרית נשמרת היטב גם תוך כדי כך שהחברה גדלה ומסתעפת.

Bernafon Nevera 1
טכנולוגיית עיבוד צליל מתקדמת. פטנט רשום של חברת ברנפון. מערכת הנמכת רעשי רקע  למכשיר 7 תוכניות הפעלה שלט לשינוי תוכניות ועוצמת קול. מכשירי שמיעה תוך אוזניים ומאחורי האוזן 

דור חדש של מכשירי שמיעה מבית Bernafon נקרא Viron וב- Bernafon עצמה מודים שמדובר בדור ראשון שניתן לתאר כמכשירי שמיעה עם יכולות עיבוד ממוחשב של מאפייני הסביבה, ככל שהדבר קשור בצלילים ורעשי רקע לפחות. המכשירים מסדרת Viron של Bernafon מאפשרים להבין טוב יותר את מה שנאמר בשיחה אפילו אם היא מתקיימת בסביבה מורכבת מבחינה אקוסטית.  סדרת המכשירים החדשה מבשרת גם על שיפורים חשובים נוספים, בתחום אספקת הכוח החשמלי למכשיר, התממשקות למכשירים נוספים של המשתמש (טלפון, מחשב נייד, מערכת סאונד ברכב, טאבלט וכד').

להתייעצות עם מומחה

צרו עימנו קשר טלפוני:

או השאירו שם וטלפון ונחזור אליכם בהקדם:

תודה! הפניה שלך התקבלה בהצלחה