מכשירי שמיעה של חברת HANSATON

Hansaton– בין המובילות בתחום מכשירי השמיעה מזה עשרות שנים

ארץ ייצור: גרמניה

חברת Hansaton הגרמנית הוקמה בשנת 1957. שם החברה מורכב משתי מילים בגרמנית ופירושו למעשה "התנסה בטון" או "התנסה בצליל" כאשר הכוונה הייתה שאנשים כבדי שמיעה, העשויים להפיק תועלת רבה ממכשיר שמיעה, יבינו שמדובר בחברה ששמה לה למטרה ליצור מכשירי שמיעה הפותחים בפני כבדי שמיעה עולם חדש של צלילים.

 

חברת Hansaton נחשבת לאחת המובילות בתחום מכשירי השמיעה מזה עשרות שנים. מהנדסי החברה יודעים לרתום חידושים טכנולוגיים משלל תחומים כדי לתכנן מכשירי שמיעה מתקדמים המספקים מענה מושלם לצרכים משתנים.

HANSATON AQ 9 – SHD
מכשיר השמיעה ללא סוללות בטכנולוגיית SHD החדישה  מכשיר שמיעה מאחורי האוזן עם רמקול לתעלה מכשיר בעל 3 דגמים עם  12, 16 ו20 ערוצים ויכולת עבודה של 24 שעות ללא הפסקה ורק ב3 שעות טעינה.

המוטו של החברה הוא – "להבין אנשים, להצליח יחד" ואולי כאן, לצד האיכות, הקפדנות והדיוק הגרמניים, טמון סוד הצלחתה של Hanson. כאשר מדובר באנשים שאחד מן החושים שלהם פועל באופן שונה מן הנחשב נורמלי יש לשים דגש מיוחד על הבנה וזיהוי צרכים. פיתוח וייצור מכשיר שמיעה מבוצע ברובו על ידי אנשים שאינם כבדי שמיעה, תקשורת והבנת צרכיהם של לקוחות החברה, שאיפה למצוא עבור קשיים עימם הם מתמודדים פתרונות אופטימאליים, נראה שערכים כאלה עדיין עומדים איתן ומנחים את קברניטי חברת Hanson גם כיום, כאשר היא כבר קונצרן ענק עם סניפים בכל רחבי העולם.

 

מכשירי שמיעה של חברת Hanson נחשבים איכותיים מאוד. בעידן שלנו, אם רוצים ליהנות ממוצר פורץ דרך בתחום מכשירי השמיעה, בחירה באחד הדגמים החדשים של Hanson היא הימור בטוח.

HANSATON DEEP
מכשיר השמיעה DEEP FIRST הינו מכשיר השמיעה זעיר ביותר , גודלו של המכשיר לא יותר מ5 מ”מ. שליטה בתדרים גבוהים מעל 10K ובעל 16 ערוצים פועל בטכנולוגית SB. אפשרות ל5 תוכניות שונות במכשיר בעל לחצן לשינוי...

להתייעצות עם מומחה

צרו עימנו קשר טלפוני:

או השאירו שם וטלפון ונחזור אליכם בהקדם:

תודה! הפניה שלך התקבלה בהצלחה