מכשירי שמיעה של חברת Audifon

Audifon יצרנית ומפתחת מכשירי שמיעה המובילה בעולם

ארץ ייצור: גרמניה

Audiophon היא חברה גרמנית המהווה חלק מקבוצת Kind – Group הידועה בטיב החברות שבבעלותה. Audiofon פועלת לשיפור איכות החיים של מי ששמיעת לקויה. מכשירי שמיעה מבית Audiofon מתוכננים להיות אדפטיביים, דהיינו להתאים את עצמם לצרכים הייחודיים של המשתמש ולסביבה האופיינית בה הוא שוהה. אנו חיים בעולם בו הטכנולוגיה מתפתחת בקצב מסחרר. ב- Audiofon עושים מאמצים מרחיקי לכת כדי לרתום את הטכנולוגיות החדישות ביותר, הן מבחינת תוכנה והן ככל שהדבר קשור למכשיר עצמו (חומרה), ולשלב ביניהן כך שהמשתמש יוכל להפיק ממכשיר השמיעה את התועלת המרבית האפשרית.

Audifon Micro CIC
מתאים עצמו לסביבה באופן אוטומטי באמצעות מנגנונים להנחתת רעשי סביבה ומפיק צליל נקי. מכשיר נסתר בתוך תעלת האוזן וכמעט שאינו נראה ופשוט וקל להרכבה ולהוצאה. המכשיר מסוגל לנטרל צלילי טנטון (צפצופים באוזניים) הסדרה כוללת מכשירים ברמות...

נכון לשנת 2020 חברת Audiofon מציעה ארבע סדרות של מכשירי שמיעה, Wing chip, Cosma chip, Tinnitus solutions ו- CROS/BicrosSolutions. פיתוח ארבע סדרות של מכשירי שמיעה מעולים מצביע על החשיבות שמייחסים ב- Audiofon לכך שהצרכים של משתמש אחד עשויים להיות שונים מאוד מצרכיו של משתמש אחר. מכשירים מכל אחת מארבעת הסדרות של Audiofonמצוידים בצ'יפ המאפשר התממשקות למערכות ומכשירים אחרים באמצעות WiFi או Bluetooth. התממשקות כזו מאפשרת, למשל, קבלת שיחות ממכשיר הטלפון, כיוון המכשיר באמצעות אפליקציה ועוד.

 

דגש מיוחד שמו בחברת Audifon על פיתוח אפליקציה נוחה המאפשרת הפקת המרב ממכשיר השמיעה. האפליקציה מתאימה לשימוש במכשירי IPhone כמו גם במכשירים הפועלים במערכת הפעלה Android. באמצעות האפליקציה ניתן לבצע בקלות מגוון רחב של פעולות, החל מהגברה והחלשה של עוצמת הצליל וכלה בכיוון עדין של מסנני צליל שבכוחם לשפר מאוד את חווית השמיעה.

AUDIFON REGA ITE
מכשיר שמיעה בעל 18 ערוצים מפחית רעשים בסביבה רועשת והגברת צליל רלוונטי מכשיר נסתר הממוקם בתוך האוזן ניטרול רעשי רוח

להתייעצות עם מומחה

צרו עימנו קשר טלפוני:

או השאירו שם וטלפון ונחזור אליכם בהקדם:

תודה! הפניה שלך התקבלה בהצלחה