מכשירי שמיעה של חברת Sonic

Sonic קדמת הטכנולוגיה בתחום מכשירי השמיעה

ארץ ייצור: דנמרק

Sonic היא חברה שוויצרית וותיקה המתמחה מזה למעלה מעשרים שנה בפיתוח וייצור מכשירי שמיעה מתקדמים. מכשירי שמיעה מבית Sonicמוכרים כמכשירים איכותיים מכל הבחינות. מהנדי החברה שוקדים על רתימת טכנולוגיות חדישות לטובת המשתמשים כך שיוכלו לשמוע טוב יותר באופן כללי, ובמיוחד כדי לאפשר הפרדת רעשי רקע מקולות דיבור (כך שניתן יהיה להבין מה שנאמר גם בסביבה רועשת יחסית).

Sonic Enchant CIC
קיימים 16 ערוצים דיגטליים חיבור Bluetooth לסמארטפון מסנן רעשי סביבה ובעל מנגנון להפחתת רעשי רקע המכשיר מתאים עצמו ומשנה מצבים בהתאם לסביבה  בעל יכולת לנטרל צפצופים 

לקראת שנת 2020 השיקה sonic שתי סדרות חדשות של מכשירי שמיעה, סדרת Enchant וסדרת Captivate. בשתי הסדרות נעשה שימוש בפלטפורמות תוכנה פורצות שפותחו על ידי חברת Sonic ומשמשות רק אותה. כך למשל במכשירים מסדרת Enchant נעשה שימוש בטכנולוגיותSoundDNA, SmartCompress ועוד. תוכנהמתקדמת ומכשיר איכותי המתוכנן בקפידה הם שילוב מנצח. מי שמשתמשים במכשיר שמיעה מבית Sonic, במיוחד ככל שמדובר במכשירים השייכים לאחת משתי הסדרות החדשות, נהנים חווית שמיעה טבעית, הפרדה ברורה בין דיבור לרעשי רקע, הנחתה של צלילים דרמטיים פתאומיים (בום על קולי למשל) ועוד.

 

מכשירי השמיעה החדשים של Sonic מספקים תמיכה קולית לטינטון (צפצופים הנוצרים בתוך האוזן, להבדיל מצלילים המגיעים מבחוץ). מי שסובלים מטינטון יוכלו, בעזרת מכשיר שמיעה Sonic, ליהנות ממיסוך הצפצופים הטורדניים תוך הגברה קולות שמעוניינים לשמוע. המכשירים מסדרת Enchant של Sonic הם עמידים מאוד ומתאימים לשימוש גם בתנאי אבק ולכלוך, הזעה (מפעילות ספורטיבית אינטנסיבית למשל) והם ניחנים גם בעמידות מפני מים הניתזים על המכשיר.

להתייעצות עם מומחה

צרו עימנו קשר טלפוני:

או השאירו שם וטלפון ונחזור אליכם בהקדם:

תודה! הפניה שלך התקבלה בהצלחה